• Yeni

  Hades Altın Biblo 30 cm

  (0) Reviews
  ₺135,00
  Stoktaki son ürünler
  1 Ürün
  Adet
  • Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır.
  • Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.
  • Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.
  • Her detayı ayrıntılı olarak çalışılmış ürünümüz polyester ve mermer tozu kullanılarak kusursuz ve özel kalıplar yardımıyla el işçiliği ile hassas bir şekilde üretilmiştir. Polyester diğer tüm malzemelerden çok daha dayanıklı ve dirençlidir. Ürünümüzde özel olarak fırınlanmış üç kat ve iki kat vernik bulunmaktadır. Polyester malzemeden yapıldığı için boya kalitesi en üst seviyededir. Şık ve zarif bir üründür. Ürün ölçüleri : Yükseklik: 30 cm
  1 Öğe

  Belirli Referanslar

  Şu an için müşteri incelemesi yok.

  Yorumunuzu yazın

  Hades Altın Biblo 30 cm

  Yorumunuzu yazın

  aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: