• Yeni

  Mavi Kumaş Saksı Kılıfı 20 cm

  (0) Reviews
  ₺49,00
  70 Ürün
  Adet
  • Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır.
  • Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.
  • Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

  %100 el yapımıdır. Düzenleyici ve dekoratif saksı kılıfı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Saksı kılıfı olarak kullandığınızda içine koyacağınız saksının altı delik olmamasına, delikse tabağıyla birlikte kullanmaya özen gösteriniz. Sulama esnasında kılıfı çıkartarak ıslanmasını engelleyebilirsiniz. Saksınızın çapının, kılıfın çapından en az 2 cm küçük olmasına dikkat ediniz.

  Jüt Kumaş Desenli Kumaş El Yapımı Saksı Kılıfı Kumaş Saksı

  Çap: 20 cm Yükseklik: 20 cm

  70 Öğeler

  Belirli Referanslar

  Şu an için müşteri incelemesi yok.

  Yorumunuzu yazın

  Mavi Kumaş Saksı Kılıfı 20 cm

  Yorumunuzu yazın

  aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: