• Yeni

  Şah Küp 3'lü Bej Altın Varaklı

  (0) Reviews
  ₺369,00

  Yükseklik ölçüleri:
  Büyük Boy; 40 cm
  Orta Boy; 35 cm
  Küçük Boy; 25 cm

  Malzeme: Seramik.

  99 Ürün
  Adet

  Bu ürünün en son bir sepete eklendiği tarih: 2021-02-01

  • Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır. Artezza olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde fatura tarihten itibaren 2 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır.
  • Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo. Mobilya gibi büyük ebatlı ürün teslimatlarında sevkiyat ücreti uygulanır. Sevkiyat ücreti gönderilecek il-ilçe bilgisine ve alışveriş tutarına göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.
  • Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

  Ürünümüz 1.sınıf seramikten imal edilmiştir. Ürünümüz özel el dekorudur. %100 el işçiliği ile üretilmiştir. Ürünün üzerinde altın yaldız kullanılmıştır. Salonunuzda, Tv ünite yanlarında, dresuarda kullanabileceğiniz çok şık bir settir.

  99 Öğeler

  Belirli Referanslar

  Şu an için müşteri incelemesi yok.

  Yorumunuzu yazın

  Şah Küp 3'lü Bej Altın Varaklı

  Yükseklik ölçüleri:
  Büyük Boy; 40 cm
  Orta Boy; 35 cm
  Küçük Boy; 25 cm

  Malzeme: Seramik.

  Yorumunuzu yazın

  aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: